Tolga Zengin'den çok ilginç yanıt!

Tolga Zengin'den çok ilginç yanıt!
Tolga Zengin'den çok ilginç yanıt!
Siyah-beyazlı takımın kaptanı Tolga Zengin, "Beşiktaş baskıyı neden kuramadı?" sorusuna, "Sebebini bilsek baskıyı erken kurardık" yanıtını verdi.

Beşiktaşlı futbolcular, Çaykur Rizespor beraberliğinin ardından özeleştiri yaptı, iyi oynamadıklarını kabul etti. Ancak en ilginç itiraf takım kaptanı Tolga Zengin’den geldi.

Beşiktaş: 1 - Çaykur Rizespor: 1


Maç sonrasında Lig TV’ye konuşan tecrübeli file bekçisi, “ Oyun beni tatmin etmedi, arkadaşlarımı da tatmin etmedi. Kimseyi de etmemiştir diye tahmin ediyorum. Bizim açımızdan iyi olmadı. Özellikle golü yiyene kadar kötüydük. Gol yiyene kadar baskı kuramadık. Gol attıktan sonra baskı geldi. Bunu 90 dakikaya yaymalıyız. Eksiklerimizi kapatacağız” dedi.

Bunun sonrasında muhabirin, “Beşiktaş baskıyı neden kuramadı?” sorusu karşısında Tolga, “Sebebini bilsek baskıyı daha erken kurardık” şeklinde cevapladı.

Kötü futbolun sebeplerini anlatan Atiba Hutchinson, “Hızlı değildik. Bu da saha yüzünden oldu. İyi paslaşamadık. Rakip çok yaslandı ve açık vermedi. Biz de açamadık. Sonunda gol yedik. Baskı kurmamıza rağmen gol geç geldi. Özellikle ilk yarıda bilinçsizdik ve sabırlı olamadık. Oğuzhan’ın eksikliğini hissettik diyebilirim. Doğru futbolu ikinci devrede bulabildik. Golden sonra baskıyı kurabildik. Sağdan ve soldan gelmeye başladık. Zaten sonunda golü bulduk” dedi.  

Slaven Bilic: Çok aptalca bir gol yedik