Tolga Zengin'den Ertuğrul Karanlık'a yanıt

Tolga Zengin'den Ertuğrul Karanlık'a yanıt
Tolga Zengin'den Ertuğrul Karanlık'a yanıt
Siyah-beyazlı takımın tecrübeli kalecisi Tolga Zengin, eski kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi.

MARİENFELD - Sosyal medya hesabı üzerinden Ertuğrul Karanlık'ın iddialarına tepki gösteren Tolga Zengin, "Sakatlığımın tedavisi dışında kulüp doktoru ile hiç bir diyaloğum olmamıştır. Hakkımda çirkin iddialar ortaya atan şahısla muhatap olduğum için üzgünüm" ifadelerini kullandı.

Tolga Zengin'den şok talep!

Tecrübeli file bekçisinin açıklaması şu şekilde:
"Eski kulüp doktorunun bugün bir gazeteye verdiği röportajda benimle ilgili sarfettiği çirkin iddialarına yanıtımdır:
Spor Toto Süper Lig'de 2014-2015 sezonunun 8. haftasında 2 Kasım'da Fenerbahçe ile oynadığımız karşılaşmada yaşadığım sakatlığın ardından MR sonucuna bakmadan kulüp televizyonumuza ciddi bir sakatlığım olmadığını söyleyen eski kulüp doktoru, MR'ın ardından sağ omuz insfraspinatus kasımda 2. derece yırtık olduğunu ve iğne yapması halinde 2 haftada döneceğimi söyledi. İki hafta sonunda iyileşme olmayınca bir iğne daha yaptı ve bir kez daha '2 hafta sonra sahada olabilirsin' dedi. Toplamda 1 aylık bir sürecin ardından ağrımda hiçbir azalma olmamasına rağmen antrenmana çıktım ve sakatlığım tekrar nüksetti. Bunun üzerine A Milli Takım Doktoru ve aynı zamanda kulübümüzün sağlık sponsoru olan Acıbadem Hastanesi'nin doktoru Sarper Çetinkaya'ya kulübümün bilgisi dahilinde kontrole gittim. Kendisi iyileşmemiş yırtık bölgeye PRP (kendi kanından hücre) enjeksiyonu yaptı. Bu enjeksiyonun ardından 1 hafta sonra Sarıyer ile oynadığımız Türkiye Kupası maçında takımdaki yerimi aldım. Tüm bu MR'lar ve Tıbbi kayıtlarım gerek Acıbadem Hastanesi'nde gerekse kulübümüzde mevcuttur.

Eski kulüp doktoru ile iddia edildiği gibi sakatlığımın tedavisi dışında hiçbir diyaloğum olmamıştır. Böyle bir konuyla gündeme geldiğim ve hakkımda çirkin iddialar ortaya atan şahısla muhattap olduğum için üzgünüm." Ali DANAŞ (DHA)

Beşiktaş'tan Ertuğrul Karanlık'a tepki