Tolga Zengin'in acı günü

Tolga Zengin'in acı günü
Tolga Zengin'in acı günü
Beşiktaş'ın milli kalecisi Tolga Zengin'in Trabzon'da tedavi gören annesi 52 yaşındaki Melek Zengin hayatını kaybetti.

Uzun süre İstanbul 'da kanser tedavisi gören Melek Zengin, bir süre önce Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Onkoloji Bölümü'ne sevk edilmişti. Trabzon'da tedavisi süren Melek Zengin, bugün saat 14.55'te hayata gözlerini yumdu. Tolga Zengin ise dün kulübünden izin alarak Trabzon'a geldi ve annesini ziyaret etti. Tolga'nın, annesi hayata gözlerini yummadan yarım saat önce İstanbul'a dönmek için uçağa bindiği öğrenildi.

KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tevfik Özlü, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Üzücü bir durum. Böyle bir ölümün ardından konuşmak çok zor. Tüm yakınlarının ve dostlarının başı sağolsun. Takip ettiğimiz bir hastaydı. Tedeavisi için elimizden gelen tüm çabayı sarfettik. Sonuç itibarıyla hastamızı kaybettik. Son bir haftadır ağır bir tablo içindeydi. Beklediğimiz bir durumdu. Tolga'ya da annesinin durumuyla ilgili sık sık bilgi veriliyordu" dedi.

 

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

 

Trabzonspor Kulübü, eski kaptanı kaleci Tolga Zengin'in annesi Melek Zengin'in vefatıyla ilgili bir başsağlığı mesajı yayınlarken, Futbol Federasyonu internet sitesi, Beşiktaş Kulübü web sayfası ve Fenerbahçe Kulübü resmi twitter hesabı da başsağlığı diledi.

TRABZONSPOR KULÜBÜ
"Eski Kaptanımız Tolga Zengin'in annesi Melek Zengin'in vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Melek Zengin'e Yüce Allah'tan rahmet, başta Tolga Zengin olmak üzere, tüm kederli ailesine başsağlığı dileriz"

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ
"Kıymetli futbolcumuz Tolga Zengin'in annesi Melek Zengin'in hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Merhume Melek Zengin annemize Allah'tan rahmet, değerli oyuncumuz Tolga Zengin ile değerli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz"

FUTBOL FEDERASYONU
"Milli Takım oyuncularımızdan Beşiktaş'ta forma giyen Tolga Zengin'in annesi Melek Zengin'in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume Melek Zengin'e Allah'tan rahmet, Tolga Zengin ve ailesine başsağlığı dileriz"

Fenerbahçe SK @Fenerbahce
BAŞSAĞLIĞI | Annesini kaybeden Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin'e başsağlığı; merhumeye Allah'tan rahmet dileriz.  (dha)