Tolga Zengin'in yerine Ospina veya Leite

Tolga Zengin'in yerine Ospina veya Leite
Tolga Zengin'in yerine Ospina veya Leite
Başkan Fikret Orman, "Böyle goller yenmez. Biz bunu hiç hak etmedik" diyerek stadı terk etti. Siyah-beyazlılar, Arsenal'den Ospina ve Botafogo ile sözleşmesi bitecek olan Leite'yi yeniden gündeme aldı.

Beşiktaş Yönetimi, Sporting Lizbon karşısında turun kaybedilmesine isyan etti. Karşılaşmanın ardından ağız birliği etmişçesine tüm yöneticiler, “Yazık değil mi bu takıma?” ifadelerini kullandı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Sporting Lizbon maçının son 10 dakikasını seyretmeyen Başkan Orman’ın, "Böyle goller yenilmez. Biz bunu hiç hak etmedik" diyerek sinirli bir şekilde stadı terk ettiği ortaya çıktı.

Tolga Zengin'in gözyaşları...

Kaçan turdan sonra sadece ligde ve kupada yarışacak olan Beşiktaş’ta yönetim, devre arası transfer çalışmalarına sil baştan yeniden başlayacak. Dnipro’nun stoperi Douglas ile anlaşma noktasına gelen siyah-beyazlı yönetim, kaleci olarak Arsenal’de oynayan David Ospina ile Botafogo’da sözleşmesi bitecek olan Helton Leite’yi yeniden gündemine aldı.

Bütçede yaşanan sıkıntı nedeniyle kaleci almak istemeyen yönetim, Tolga Zengin'in formu sonrasında ek bütçe yaratmaya çalışacak. Öncelikli olarak Ospina’yı kiralamak isteyen siyah-beyazlılar, aksi durumda Leite’yi bonservisiyle birlikte transfer etmek için çaba sarf edecek.

GÜNDEM KALECİ

Bir kaleci transfer edilmesi için Başkan Fikret Orman’a yoğun baskı uygulayan yöneticiler, maçın ardından dönüş yolunda bu isteklerini dile getirdi. Yolculuk sırasında yönetimin ana gündem maddesi kaleci transferi olurken, Sporting maçındaki oyuncu değişikliklerinde ise teknik hatalar olduğu yönünde tartışmaların yaşandığı öğrenildi.

Beşiktaş'a Gökhan Töre müjdesi