Tolga'dan Beşiktaş itirafı: Ağladım

Tolga'dan Beşiktaş itirafı: Ağladım
Tolga'dan Beşiktaş itirafı: Ağladım
Siyah-beyazlı takımın başarılı kalecisi Tolga Zengin, Beşiktaş kampına katıldığı ilk gün yaşadığı ilginç olayı anlattı.

İSTANBUL - Kültür 2000 Koelji ödül törenine katılan Tolga Zengin, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ömer Şişmanoğlu'ndan kötü haber


" BEŞİKTAŞ EŞOFMANLARINI İLK GİYDİĞİMDE AYNANIN KARŞINA GEÇİP AĞLADIM"

Milli file bekçisi, panelde yöneltilen bir soruya, "Bu yaşıma kadar Trabzonspor'da oynadım. Başka takım görmedim. İlk defa Beşiktaş eşofmanlarını giyip aynaya baktığımda ağladım. Adaptasyon dönemi kolay değildi. Ama gördüğüm değer ve saygıyla zor dönemi atlattım. Zaten Beşiktaş'da milli takımlardan da tanıdığım arkadaşlarım vardı. Onların da yardımıyla bütün güçlükleri kısa zamanda geride bıraktım" yanıtını verdi.

"FUTBOL SAHASINDA YALNIZ FUTBOL OYNANMALI"   

Tolga Zengin, olaylı Trabzonspor- Fenerbahçe maçına ilişkin, "Olaya ne olursa olsun tek taraflı bakmamak lazım. Ama tepkisi de bu olmamalı. Futbol sahasında yalnızca futbol oynanmalı. Futbol oynanır, rakibine yenilirsin, yenersin biter. Dışarıdaki işler yöneticileri bağlar" dedi.  

Sarıgül'den Olimpiyat Stadı sözü


"PROVAKASYON YOK"

Tecrübeli kaleci, "Provakasyon var mı?" sorusu üzerine "Taraftarın provake edilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Bu insanlar bu olayların benzerini 1996 yılında da yaşadı. Bu konulara bizim girmememiz lazım" şeklinde konuştu.

"HOCAMIZ TEPKİSİNDE HAKLI"

Hırvat teknik adam Slavan Bilic'in yayıncı kuruluşa olan tepkisine destek veren Tolga, "Hocamız tepkisinde haklı. Kendisi duygusal ve doğal bir insan. Neyi neden söylediğini gayet iyi biliyordur. Kasıt aramamak lazım" dedi. ALİ DANAŞ (DHA)

Beşiktaş'ın 'Olimpiyat' çilesi