Tolgay Arslan: Galatasaraylıyım

Tolgay Arslan: Galatasaraylıyım
Tolgay Arslan: Galatasaraylıyım
Hamburg'dan Beşiktaş'a transfer olan Tolgay Arslan, daha önce yapılan bir röportajda kalbinin Galatasaray için attığını söylemişti.

2013 yılının Nisan ayında Hamburg antrenörü Thorsten Fink ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Tolgay Arslan, burada yaptığı açıklamada, Galatasaray taraftarı olduğunu belirtmişti.

Tolgay Arslan transferinde şok SMS!


Başarılı oyuncunun babası Erhan Arslan da, Beşiktaş ve Trabzonspor ile transfer görüşmeleri yaparken, ailece Galatasaraylı olduklarını çekinmeden dile getirmişti.

Tolgay Arslan, 2013 yılında verdiği röportajda; Süper Lig 'i yakından takip ettiğini belirtirken, "Hangi takımı tutuyorsun?" sorusuna "Galatasaraylıyım" yanıtını vermişti. Yakup ASKERZADEH (DHA)

Vodafone Arena'da 'sabret' mesajı


  http://www.radikal.com.tr/128106712810671

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Çok mühim - user973893

  Bu haberdeki maksadınızı da açıklasanız keşke? Sanki her futbolcu taraftarı olduğu kulüpte oynuyor da Beşiktaş'ın Galatasaray tarafları olan futbolcuyu transfer etmesi haber değeri taşıyacak kadar önemli. Sezon başında Galatasaray'a transfer olan Veysel Sarı da Beşiktaşlı mesela, onu haber yaptınız mı? Bunlar yerine şu sorunun cevabı için bir haber yapar mısınız? "yav bu Beşiktaş size ne etti kardedim?"