Tolgay Arslan Trabzonspor'da

Tolgay Arslan Trabzonspor'da
Tolgay Arslan Trabzonspor'da

İkinzi zafer fotoğrafı

Fenerbahçe ile söz kesen Erkan Zengin'i son dakika operasyonu ile kadrosuna katan Trabzonspor, bu sefer de Beşiktaş'a transferi sadece imzaya kalan Tolgay Arslan'ın işini bitirdi.

RADİKAL - Fenerbahçe 'nin elinden Erkan Zengin'i alan Trabzonspor, bir çalım da Beşiktaş 'a attı. Bordo mavili yönetim, siyah beyazlı kulübe transferi sadece imzaya kalan Tolgay Arslan'ın da işini bitirdi.

Bu transferi bitiren isim, tıpkı Erkan Zengin transferinde olduğu gibi, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile kulüp CEO'su Burak Gürdal ve teknik direktör Ersun Yanal oldu.

Dün akşam özel uçakla Almanya'ya giden Hacıosmanoğlu-Gürdal-Yanal üçlüsü, Tolgay ve Hamburg yetkilileriyle bir araya geldi. Yapılan görüşmelerin ardından hem gurbetçi hem de Hamburg Kulübü ile kesin anlaşma sağladı.

Menajer Metin Korkmaz ve Tolgay Arslan'ın eşi Jana Arslan'ın da bulunduğu görüşmenin fotoğrafı sosyal medyada paylaşılırken, Trabzonspor CEO'su Burak Gürdal, "Tolgay Arslan, Trabzonspor'a hayırlı olsun" mesajını gönderdi.

Beşiktaş, Tolgay Arslan'la yıllık 1.4 milyon Euro, kulübü Hamburg'la da 300 bin Euro karşılığında anlaşma sağlamıştı. Trabzonspor'un ise bonservise 500 bin Euro, futbolcuya ise yıllık 2 milyon Euro teklif ettiği ileri sürüldü.

Trabzonspor'da Erkan Zengin mutluluğu


Trabzonspor'dan Galatasaray'a ret!