Tolgay Arslan'dan Galatasaray itirafı

Tolgay Arslan'dan Galatasaray itirafı
Tolgay Arslan'dan Galatasaray itirafı
Bundesliga ekibi Hamburg'ta forma giyen milli futbolcu Tolgay Arslan, uzun süredir Galatasaray'ın gündeminde olduğunu ve Sarı-kırmızılı kulübün kendisini istediğini ifade etti.

Sport Bild dergisine röportaj veren Tolgay Aslan, Galatasaray 'ın geçen sene kendisiyle ilgilendiği ile ilgili soruya, "Galatasaray beni hep istiyor. Avrupa'da kendini kabul ettirmiş çok fazla Türk oyuncu yok, bu yüzden bu oyunculara ilgi bir hayli fazla" cevaını verdi.

İşte Galatasaray-Fenerbahçe maçının hakemi


NTV Spor'da yer alan habere göre; 2009 yılında Borussia Dortmund altyapısından Hamburg'a transfer olan ve bu kulübün değişmez oyuncularından biri haline gelen 24 yaşındaki futbolcu, Türkiye 'ye gitmeyi şimdilik düşünmediğini söyledi. "Bana olan ilgileri de ben onurlandırıyor ama ben geleceğimi ilk etapta Almanya'da görüyorum" diye konuşan Tolgay'ın Hamburg'taki sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor.

TÜRK POLİSİ VE KÜPE

Aynı röportajda çocukluk yıllarından bir anısını anlatan milli futbolcu, neden dövme ve küpeye uzak durduğunu, "6 yaşındaydım ve küpe istedim. Babam kabul etti, delik deldirdik ve küpeyi taktım. Daha sonra Türkiye'ye tatile gittik ve bir Polis bana bakarak 'Sen kız mısın?' dedi. Bu olaydan sonra bir daha takmamak üzere küpeyi çıkardım" sözleriyle anlattı.

Hublot'un Galatasaray için ürettiği saat