Tomas Sivok'a sürpriz teklif!

Tomas Sivok'a sürpriz teklif!
Tomas Sivok'a sürpriz teklif!
Siyah-beyazlılar, devre arasında gözden çıkardığı 31 yaşındaki fubolcu Tomas Sivok'u elinde tutmak için sözleşmesindeki 1 yıllık uzatma opsiyonunu kullanmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş , Pedro Franco'nun geçen sezonun ikinci devresinden itibaren başarılı bir performans ortaya koyması ve ardından Alexander Milosevic'in transferiyle gözden çıkardığı Tomas Sivok ile sözleşme uzatmak için çalışmalara başladı.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Franco'daki düşüş, Milosevic'in ise lig maçı oynamadan sakatlanması ve ardından son iki maçta Çek futbolcunun ortaya koyduğu başarılı futbol, yönetimin fikir değiştirmesine neden oldu. Tecrübeli futbolcunun sözleşmesindeki 1 yıllık uzatma opsiyonunun kullanılması için menajeri Türkiye 'ye davet edildi.

DEVRE ARASI SATIŞ LİSTSİNDEYDİ

Devre arasında PAOK'tan gelen teklifi geri çevirdiği için tepki gösteren yönetim, şimdi 31 yaşındaki stoper ile nikah tazelemeyi hedefliyor. Yabancı sayısının 14'e çıkarılması da siyah beyazlıların tavır değişikliğinde etkili oldu. Kalitesi bilinen, böylesine tecrübeli bir futbolcuyu elden çıkarmanın akılcı olmayacağı fikrinde birleşildi. 2008'de Beşiktaş'a gelen Sivok, ligin ilk devresindeki Başakşehir maçında sakatlanmış ve 5 ay sonra sahalara yine Başakşehir maçıyla dönmüştü.