Topal'ın hayali Premier Lig

Topal'ın hayali Premier Lig
Topal'ın hayali Premier Lig
Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Mehmet Topal şampiyonlukla tamamlanan sezonu değerlendirdi. Takım içindeki arkadaşlığın önemine vurgu yapan Topal, yeniden Avrupa'da forma giymek istediğini söyledi.

NTV Spor 'un sorularını yanıtlayan Mehmet Topal, "Bu seneki şampiyonluk bizim için çok önemliydi. Camia olarak şampiyon olmamız bekleniyordu. Konyaspor mağlubiyeti bize tokat gibi oldu. Bizi kendimize getirdi. Sonra çok iyi bir arkadaşlık kurduk. Aile ortamı vardı. Sahada birbiri için oynayan arkadaşlarımız vardı. Güzel bir sezon geçirdik. Liderliği aldığımız haftadan lig sonuna kadar götürmeyi başardık ve kupaya ulaştık" dedi.

Yanal'dan Arda'ya sürpriz telefon


"BAŞKANIMIZ BİZİM BABAMIZ"

3 Temmuz sürecinin ardından takımdaki kenetlenmeye değinen tecrübeli oyuncu, bu süreçte Fenerbahçe 'ye hizmet etmenin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Topal, "İnanılmaz bir durum. İçinde olmadan kimse bunu anlayamaz. Ben bu camiaya girdikten sonra kulübün ne zorluklar yaşadığına şahit oldum. Bu zorluklarla bu camiaya katkı sağladığım için çok şanslıyım" diye konuştu.

Başkan Aziz Yıldırım'dan övgüyle bahseden milli futbolcu, "Başkanımız camianın babasıdır. Biz sporcular olarak camianın babası olarak görüyoruz. Çok zor günler geçiriyor. Futbolun içindeki bir insanın hapis cezası yaşamaması gerektiğini düşünüyorum. Biz ümitliyiz. Bu süreci de en iyi şekilde atlatacağımıza inanıyoruz. Her futbolcunun isteği Avrupa 'daki organizasyonlarda oynamaktır. Biz de Avrupa'ya gitmeyi ümit ediyoruz. Bize gelen olumlu şeyler de var" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin elindeki şok belge!


"İNGİLTERE'DE OYNAMAK İSTİYORUM"

Bir dönem İspanya'da Valencia forması giyen Mehmet Topal, Premeir Lig'de oynamak istediğini söyledi. Tecrübeli oyuncu, "İngiltere Ligi'ni çok seviyorum. Çocukken hayalini kurduğum bir lig. Orada oynamak isterdim" şeklinde konuştu.

Topal son olarak, takımdaki geleceği merak konusu olan Caner Erkin hakkında, "Caner önceliğinin Fenerbahçe olduğunu söylüyor. Fenerbahçe'de de kalacaktır diye düşünüyorum" yorumunda bulundu.

F.Bahçe'den ikinci Diego açıklaması