Topçu: Denizli'nin kalitesi tartışılmaz

Topçu: Denizli'nin kalitesi tartışılmaz
Topçu: Denizli'nin kalitesi tartışılmaz
Galatasaray'ı 2-0 yenen Gaziantepspor'un teknik direktörü Mutlu Topçu, sarı-kırmızılı takımın hocası Mustafa Denizli'nin bırakma sinyaliyle ilgili soruyu yanıtladı.

GAZİANTEP - Mutlu Topçu, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında 2-0 kazandıkları Galatasaray maçının ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, Galatasaray'a karşı istekli bir oyunla mücadeleye başladıklarını kaydederek, "Etkili bir oyun ortaya koyduk. Duran toplarda birkaç sıkıntımız olduğunu söyleyebilirim ama genel itibarıyla iyiydik. Bizim için kritik bir maçtı. Çünkü son haftalardaki puan kayıplarımız bizi sıralamada biraz geriye itmişti" diye konuştu.

Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerini ileten Topçu, Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin bırakma sinyaliyle ilgili soru üzerine, şunları söyledi:
"Galatasaray büyük bir camia. Ne olursa olsun, Mustafa hocanın kalitesi tartışılmaz. Camianın beklentisi nedeniyle zaman zaman böyle sıkıntılar olabilir. Birisi büyük camia, diğeri büyük futbolcular, diğeriyse büyük hoca. Ben bunu da atlatacaklarına inanıyorum." (AA)