Topuk Yaylası'ında olay! Tokat...

Topuk Yaylası'ında olay! Tokat...
Topuk Yaylası'ında olay! Tokat...
Dünya Şampiyonası'na Fenerbahçe'nin Düzce'deki Topuk Yaylası'nda kamp yaparak hazırlanan Karate Milli Takımı, Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sırasında bir grupla çıkan tartışma sonucu tesislerden atıldı.

Fenerbahçe 'nin Düzce'nin Kaynaşlı İlçesi'nde bulunan Topuk Yaylası Tesisleri'nde kampa gelen Karete Milli Takımı ile otelde kalan Fenerbahçe kongre üyeleri arasında kavga çıktı. 5-9 Kasım tarihlerinde Almanya'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası'na hazırlanan milli kareteciler, tesislerde Galatasaray -Fenerbahçe maçını televizyondan izlerken yaşanan olay üzerine tesisi terk etti.

Emre Belözoğlu'nun gözyaşları


NTV Spor'da yer alan habere göre; Topuk Yaylası Tesisleri'nin yöneticileri, yaşanan olayı tatlıya bağlamak için milli sporcular ile tartıştıkları kişileri bir araya getirmeye çalıştı. Milli sporcuların tesislerden ayrılmak istemesi üzerine kulübe ait araçla sporcular gitmek istedikleri Kaynaşlı İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü. 2 antrenör ve 14 sporcu, valizlerini jandarma komutanlığının önüne bırakıp, jandarmaya ifade verdiler.

"SEVİNDİK, TOKAT YEDİK"

Tesislerde karşılaşmayı izlediklerini söyleyen sporcular, "Otelde maç izlerken bazı arkadaşlarımız sevindi. Sonra alkollü olan ve kendilerini yönetici ve Aziz Yıldırım'ın yakını olduğunu iddia eden kişiler küfür edip, bağırdılar. Arkadaşımız Ali Sofuoğlu'na tokat attılar. Araya girdik. Tesis yöneticileri araya girerek tokat atan kişilerin bizlerden özür dilemesini istediler. Ali Sofuoğlu'nu çağırıp özür dileyip konuşmak isterken tekrar tokat attılar. Yaşanan olayın ardından tesisi terk etme kararı aldık" dediler.  

Arena'da F.Bahçe'yi çıldırtan şarkı!