Topuk Yaylası'nda temizlik!

Topuk Yaylası'nda temizlik!
Topuk Yaylası'nda temizlik!
Sarı-lacivertlilerde Holmen'in takımdan ayrılması kesinleşti. Kadlec ve Cristian'dan biri gidecek. Yerli oyunculardan bazıları da kiraya verilecek.

Fenerbahçe , Topuk Yaylası kampının stardını dün verirken bazı isimlerin de kaderleri burada belli olacak.

Sadettin Saran geri dönüyor


Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; sarı-lacivertlilerde Krasiç ve Yobo kamp kadrosuna alınmadı. İki oyuncunun da bileti kesildi. Stoch ise Al Ain kulübüne gitmişti. Fenerbahçe’nin iki yabancıyı daha elden çıkartması gerekiyor. Bu yabancılardan gitmesi kesin gözüken isim İsveçli Samuel Holmen. Holmen’e birçok Anadolu kulübünden teklif var. Ancak sarı lacivertliler 1.5 milyon Euro bonservis istediği için transfer durumu henüz netleşmedi. Ama Topuk Yaylası’nda en büyük rekabet Kadlec ile Cristian arasında yaşanacak.

İki futbolcudan biri, Holmen ile takımdan ayrılacak diğer yabancı olacak. Diego ile birlikte İstanbul ’a gelen Cristian’ın bu durumdan haberdar olduğu vemoral bozukluğu yaşadığı öğrenildi. Yerlilerden de bazı isimlerin kiraya verilmesi gündemde.

GENÇLER DE DENENECEK

Takımdaki genç futbolcuların da kendilerini gösterme fırsatı bulacaklar. Geçtiğimiz sezon Bucaspor’da kiralık oynayan Hakan Cinemre ve Ankaraspor’da başarıyla forma giyen Berkaycan Değirmencioğlu bu kampta Ersun Yanal tarafından denenecek.

F.Bahçe ve Trabzon'un cezası ne olacak?