Toraman baskısı Bilic'i kızdırdı

Toraman baskısı Bilic'i kızdırdı
Toraman baskısı Bilic'i kızdırdı
Teknik direktör Slaven Bilic, İbrahim Toraman yüzünden yönetime patladı.

Yönetimin "İbo'yu kampa al, kaptan yap" sözlerine Hırvat Hoca, "Ben Toraman'ı düşünmüyorum. Birinci kaptan Tolga'dır" dedi. Israr sürünce "O zaman kendinize yeni hoca da bulursunuz" resti çekti.

"Beşiktaş'ın 2-3 sene içinde kesin şampiyon"


Akşam Gazetesi'den Hakan Eyüpoğlu'nun haberine göre; yeni sezon için Haziran ayı sonunda toplanacak olan Beşiktaş'ta bir taraftan transfer çalışmaları devam ederken, diğer yandan da kamp listesi belirleniyor. Futbol Şubesi bu konuda Sezer Öztürk ile birlikte İbrahim Toraman'ın sadece kampa götürülmesi değil kaptanlığının sürmesi için de talepte bulundu.

TAKIMIN BİRİNCİ KAPTANI TOLGA'DIR

Yöneticiler geçen sezon başında 1. kaptan olarak belirlenen İbrahim Toraman'ın takımın ağabeyi olarak oynamasa bile görevinin sürmesi gerektiğini bildirdi. Konu Önder Özen ile Slaven Bilic'e iletildi. Bilic, bu talep ve konu hakkındaki kararına yönetime nazik bir şekilde bildirdi: İbrahim Toraman'ı düşünmüyorum. Takımın 1. kaptanı da zaten kaleci Tolga'dır. Tam bir karakter oyuncusu ve takıma da iyi kaptanlık yapıyor. Bütün arkadaşları üzerinde de etkili.

Beşiktaş'ta Demba Ba bekleyişi


ORMAN DA DEVREYE GİRDİ AMA
Bu yanıt karşısında yöneticiler ısrarlarını sürdürdü. Hırvat hoca ise sinirlenip "İbrahim Toraman kaptan olacaksa kendisine yeni hoca bulun" diye sert bir yanıt verdi. Öte yandan Başkan Fikret Orman devreye girdi ve Slaven Bilic'e "İki oyuncuyu da kampa götürür müsün hoca?" diye sordu. Ancak Bilic, "İbrahim Toraman'ı düşünmüyorum" diyerek bu konunun kendi açısından kapandığını belirtti. Ancak Beşiktaş açısından Toraman konusu daha kapanmayacak gibi gözüküyor.

TORAMAN 10 YILDIR TAKIMDA
Bu arada İbrahim Toraman, 2 Temmuz 2004'te attığı imza ile Beşiktaşlı oldu. 10 yıldır takımda aralıksız yer alırken geçen sezon milli arada Sezer Öztürk ile yaptığı kavga sonrasında kadro dışı kaldı. 31 Mayıs 2015 tarihine kadar sözleşmesi bulunan Toraman geçen sezon da bir çok takımdan teklif almış ancak ayrılmamıştı. Toraman'ın bu saatten sonra bir Anadolu takımına gitmesi bekleniyor.

Hakemlere Dany testi!