Toraman 'Giderim' dedi

Toraman 'Giderim' dedi
Toraman 'Giderim' dedi
Sezer Öztürk ile birlikte kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman, devre arasında takımdan ayrılacağının sinyalini verdi.

Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman, Sezer Öztürk ile kavgası ve kadro dışı cezasının iç yüzüyle ilgili çok çarpıcı itiraflarda bulundu.

Tolga'dan Bilic'e övgü


Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; Tecrübeli futbolcu, şu ifadeleri kullandı:
“Bana henüz ‘A2 takımıyla çalışacaksın’ diye bir tebliğ gelmedi. Geldiğinde tabii ki kurallara uyar, A2 ile antrenmanlara çıkarım ve ocak ayını beklerim. Bu yaşta futbolu bırakmayı kesinlikle düşünmüyorum. Eğer Beşiktaş bu kararda ısrarcı olursa hiç istemediğim halde başka takımda futbol hayatıma devam ederim.

Sezer 2-3 haftadır havalara girmişti. Antrenmanda başta Muhammed olmak üzere diğer genç oyuncularımıza yerli yersiz, haksız tepkiler gösteriyordu. Ben de bu nedenle Sezer’i birkaç kere uyardım. Uyarmasaydım bu sefer genç arkadaşlarım yüzeme söylemeseler de aralarında, ‘Ya sen ne biçim kaptansın! Adam bizi sözleriyle eziyor sesini çıkarmıyorsun’ derlerdi. Yani onların gözünde hiç bir otoritesi olmayan bir kaptan durumuna düşerdim. Kısacası ‘Sinek 2’li’ olurdum. Hiçbir zaman ‘Sinek 2’li’ olmadım ve olmam da. Şunu da açıklıkla ve üzülerek söyleyeyim ki, yönetim haklı olduğumu bildiği halde arkamda durmadı.

Fikret Orman'dan Drogba itirafı


"FUTBOLU BIRAKMAM"

Bu konuda yüzde 1 bile suçum olsa, hatalı olduğumu bilsem, hem yönetimden hem takım arkadaşlarımdan hem de teknik heyetten defalarca özür dilerdim ama hiç suçum yok. Yani kurunun yanında yaş da yandı. Ben takım kaptanıyım. Bazı şeylere tabii ki müdahale edeceğim.

Ocak'ta da adımlarım geri geri gitse bile bu kutsal formaya ‘Elveda’ demek zorunda kalırım. Çünkü profesyonelim ve 3-4 sene daha futbola devam etmek istiyorum."

Beşiktaş'a bir kötü haber daha