Toraman'dan Orman'a; Beni harcamayın

Toraman'dan Orman'a; Beni harcamayın
Toraman'dan Orman'a; Beni harcamayın
İbrahim Toraman, bayramlaşmada bir araya geldiği Fikret Orman'a "Sadece kaptanlık görevimi yerine getirdim" dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, babasını önceki gün toprağa vermesine ve henüz acısı çok taze olmasına rağmen kulübün bayramlaşmasında hazır bulundu. Orman'ın, Sezer ile birlikte süresiz kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman'a samimi tavrı dikkat çekerken, ikili arasında özel bir görüşme geçti.

Ve İbrahim Toraman konuştu


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Törende Başkan Fikret Orman; yöneticiler Ahmet Nur Çebi, Metin Albayrak ve Hakan Özköse ile birlikte odaya geçerek durum değerlendirmesi yaptı. Mini toplantıya İbrahim Toraman da katıldı.

"HENÜZ KARAR ALMADIK"

Toraman'ın burada Fikret Orman'a "Yaşanan kavgada suçum yok, beni harcamayın. Sezer'e sadece daha iyi oynaması gerektiğini söyleyerek, kaptanlık sorumluluğumu yerine getirdim. Sonra da sustum. İsterseniz, takımdaki diğer arkadaşlara sorabilirsiniz" dediği öğrenildi. Başkan'ın ise "Bu konuda yönetim olarak henüz bir kararımız yok. Araya bayram ve cenaze girdi. Raporları bekliyorum, henüz elime ulaşmadı. Kimin ne düşündüğünü de bilmiyorum. İlk yönetim kurulu toplantısında raporu görüşüp bir karar vereceğiz. O zamana kadar konuyu kapatmamız ve yolumuza devam etmemiz, kulübümüz adına en doğru olanı" karşılığını verdiği ifade edildi.

Orman'dan Toraman'a yakın ilgi


"DİK DURURUM ASLA BÜKÜLMEM"

İbrahim Toraman, başkanın yanındayken, açıklama yapmak için iki kez basın mensuplarının karşısına çıktı. Her zaman, her olay karşısında dik duran bir insan olduğunu belirten Toraman, "Fazla eğilip, bükülmem. Çünkü haklıysam savunurum. Ancak kimseye saygısızlık yapmadan. Başkanımızın ve hocamızın verdiği her türlü karara saygılıyım. Şimdi bazıları diyor ki; 'Özür dile', Ortada özür dilenecek bir şey yok. Ben bir hata yapmadım. Zaten yapsaydım çoktan çekip gitmiştim" diye konuştu. İbrahim Toraman, olayların büyütülmesinin ve uzatılmasının hem kulübe hem de kendisine zarar verdiğini vurguladı.

"SONRAKİ YENİ STATTA"

Beşiktaş camiası, Kurban Bayramı dolayısıyla Süleyman Seba Spor Salonu'nda bir araya gelerek bayramlaştı. Törene yöneticiler, divan kurulu ve kongre üyelerinin yanı sıra amatör branşlarda faaliyet gösteren sporcular da katıldı. Başkan Fikret Orman burada yaptığı konuşmada, camianın büyüdüğünü ve artık küçük salonlara sığmadığını belirterek, "Allah yeni stadımızın içinde bir dahaki bayramı kutlamayı nasip etsin" dedi.

Nihat'ın şampiyonluk adayı F.Bahçe