Töre'den Terim'e: Babalık yaptınız

Töre'den Terim'e: Babalık yaptınız
Töre'den Terim'e: Babalık yaptınız
Milli Takım'da 'silah çekme' olayıyla gündeme oturan Gökhan Töre, kendisine sahip çıkan Fatih Terim'e "Bana babalık yaptın" dedi ve hocasının elini öptü.

Çek Cumhuriyeti maçı öncesi düzenlenen basın toplantısına Gökhan Töre olayı damgasını vurmuştu. Teknik direktör Fatih Terim, Hakan Çalhanoğlu ile Ömer Toprak'a silah çeken milli futbolcu ile ilgili "Gökhan'ı öldürmeli miydim? 21 yaşındaki bir çocuğa sahip çıktığım için herkesten özür diliyorum" demişti.

Türkiye 1-2 Çek Cumhuriyeti


Sabah Gazetesi'nin haberine göre; dün Terim ile Gökhan arasında çok özel bir görüşme gerçekleşti. Terim'in medya önünde kendisine sahip çıkmasından çok etkilenen Gökhan, kamp yapılan otelde hocasıyla özel görüşmek istedi.

"NE 1 DAKİKASI, 11'DESİN GÖKHAN"

Terim'le maç toplantısından önce bir araya gelen Gökhan, hocasının elini öptü ve "Bana babalık yaptınız. Size ne diyeceğimi bilmiyorum. Beni en zor zamanımda yalnız bırakmadınız" dedi ve ekledi: "İzin verirseniz bir dakika bile olsa bu maçta oynamak istiyorum."

Maç öncesi basın toplantısında "Gökhan'ın morali çok bozuk. Çeklere karşı oynatır mıyım?" diyen Terim, bu sözler karşısında duygulanarak "Ne bir dakikası! İlk 11 çıkıyorsun Gökhan" cevabını verdi.

Terim: Yakaladıklarınızı atacaksınız