Tottenham biletleri 23 Eylül'de satışa çıkacak

Tottenham biletleri 23 Eylül'de satışa çıkacak
Tottenham biletleri 23 Eylül'de satışa çıkacak
Siyah-beyazlı takım ile Tottenham Hotspur arasında İngiltere'de oynayacak UEFA Avrupa Ligi maçı için Beşiktaş taraftarlarına ayrılan biletler 23 Eylül Salı günü satışa çıkarılacak.

İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, White Hart Lane Stadı'nda, 2 Ekim Perşembe günü TSİ 22.05'te başlayacak karşılaşmanın bilet satışına, 23 Eylül Salı günü saat 10.00'da, Akaretler'deki kulüp binasında başlanacağı duyuruldu.

Açıklamada ayrıca, "Bilet fiyatları 25 pound olup, ilave olarak 25 pound bağış makbuzu kesilerek, toplam 50 pound ücretle bilet satın alınabilecektir. Taraftarlarımızın bilet satın almak için yanlarında nakit 50 pound bulundurmaları gerektiğini, Türk Lirası ile satış yapılmayacağını belirtiriz" denildi.

Bilet almaya giden taraftarların yanlarında pasaport fotokopilerini de bulundurmaları gerektiğini hatırlatan Beşiktaş Kulübü, bir kişinin en fazla iki bilet alabileceğini, pasaport fotokopisi getirmeyen taraftarlara bilet satışı yapılmayacağını duyurdu.

İstanbul'da satışa çıkarılan biletlerin tamamı tükenmezse, satışlara Londra'da da devam edileceği, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuyla bilet alınabilmesi için de İngiltere vizesi gerektiği belirtildi. (AA)