Trabzon-Kayseri krizi bitti

Trabzon-Kayseri krizi bitti
Trabzon-Kayseri krizi bitti
Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu ile Kayserispor Başkanı Mamur arasında Kulüpler Birliği toplantısında başlayan soğukluk sona erdi.

DHA - Kayserispor ile Trabzonspor yöneticileri arasında iki günden beri tam bir dostluk ilişkisi gerçekleşti. Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile 16 bordo mavili yöneticiyi önce çiftlik evinde mangal partisinde, maç günü ise maçtan önce Kayserispor'un Karpuzatan Tesisleri'nde yerel yemeklerle ağırladı. İki kulüp başkanı arasında Kulüpler Birliği seçiminde meydana gelen soğukluk böylece giderilmiş oldu.

Maç öncesi ısınma sırasında Kayserispor ve Trabzonspor tribünlerinden ''İki takım el ele, hep birlikte'' diye oyunculara tezahürat yaptılar. Trabzonspor konuk tribününden ''Kayseri'', Kayserispor tribünlerinden ise ''Trabzon hoş geldin'' tezahüratı yükseldi.

Kayserispor- Trabzonspor maçı öncesi A Milli Takım'da birlikte oynayan Kayserisporlu Sefa ile Salih'le Trabzonsporlu Aykut Demir yeşil çimler üzerinde koyu bir sohbet yaptı. Genç oyuncular daha sonra birbirlerine başarı dileyerek soyunma odasının yolunu tuttular.

Trabzonspor konuk tribününde yaklaşık 400 kişilik bir taraftar, '' İngiltere -Trabzonsporlular'' ve ''Gurbetçi Gençler Kayseri'' pankartları açarak oturdu.