Trabzon'da gençlik harekâtı

Hafta içinde Göztepe'den Göksel ve Yimpaş Yozgatspor'dan Emre Toraman'ı kadrosuna dahil eden Trabzonspor, dün de Erzurumspor'un genç oyuncusu İbrahim Ege ile sözleşme imzaladı.

TRABZON - Hafta içinde Göztepe'den Göksel ve Yimpaş Yozgatspor'dan Emre Toraman'ı kadrosuna dahil eden Trabzonspor, dün de Erzurumspor'un genç oyuncusu İbrahim Ege ile sözleşme imzaladı.
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, genel sekreter Yusuf Ziya Yılmaz'ın hazır bulunduğu imza töreninde, İbrahim Ege kendisini 5 yıllığına Bordo-Mavili takımının renklerine bağlayan sözleşmeye imza attı. İbrahim, Trabzonspor ile sözleşme imzalamasının kendisi için bir başarı olduğunu ifade ederek, "Şimdi bu başarının devamını da Trabzonspor'da formayı alarak sürdürmek istiyorum. Dört büyük takımdan birisinde oynayacak olmam mutluluk verici" dedi. 20 yaşında olan ve orta sahada görev yapan İbrahim, Erzurumspor'un alt yapısından yetiştiğini kaydetti.
Genel sekreter Yılmaz ise Trabzonspor olarak uzun süreli bir başarı yakalamak istediklerini belirterek, "Trabzonspor'da gençlik harekatı sürüyor. İbrahim'in de bugünden itibaren takıma faydalı olacağına inanıyoruz" dedi. Transfer çalışmalarının sürdüğünü de kaydeden Yılmaz, artık Bordo-Mavili takıma tecrübeli oyuncu takviyesi yapacaklarını belirtti.
'Gökdeniz öyle dememiştir'
Gökdeniz'in, 'Galatasaray ile anlaşmazsam, Trabzon'a dönmem' şeklindeki açıklamalarıyla ilgili sorulan soruyu Yusuf Ziya Yılmaz şöyle yanıtladı: "Gökdeniz konusundaki bu habere inanmıyoruz. Bu konuda somut bir gelişme olursa, yönetim olarak üzerimize düşeni yaparız. Ancak biz sporcumuza güveniyoruz. Gökdeniz'in bu lafı söyleyip söylemediği konusunda bir araştırmamız olmayacak. (Spor Servisi)