Trabzon'da olay! Kanlar içinde kaldı

Trabzon'da olay! Kanlar içinde kaldı
Trabzon'da olay! Kanlar içinde kaldı
Trabzonspor mücadelesinde tribünden gelen bir madde nedeniyle Sivasspor kalecisi Ertuğrul'un kafası yarıldı.

RADİKAL - Ziraat Türkiye kupası son 16 turunda Trabzonspor - Sivasspor mücadelesinin uzatma dakikalarında şoke eden bir olay yaşandı . Normal süresi 2-2 tamamlanan mücadelede uzatma dakikalarının devre arasında Trabzonspor tribünlerinden gelen taş Sivasspor kalecisi Ertuğrul'un kafasını yardı.

Bubnun üzerine sağlık ekibi sahaya gelerek kaleci Ertuğrul'un kafasından akan kanı temizleyerek sardı. Ertuğrul yapılan müdahalenin ardından oyuna devam etti.

Ertuğrul'un tedavisi nedeniyle karşılaşmanın ikinci uzatma devresi 5 dakika geç başladı. 

"TRABZONSPOR CAMİASINA YAKIŞMIYOR"

Mücadele sonrasında konuşan Ertuğrul, "Saha içinde inanılmaz olaylar oldu. Sahaya atılan maddeler ki, ben ilk kez böyle şeylerle karşılaştım. Benim hiç hareketim olmamasına rağmen, çok şaşırdım. İnanılmaz cisimler atıldı. Koridorlarda hala tahriklere devam ediyorlar. Trabzonspor arması taşıyan birinin bana küfür etmesi yakışık almıyor, Trabzonspor camiasına yakışmıyor. Ailem, eşim çok merak etti, ağlayarak beni aradılar" sözleri ile isyan etti.


  http://www.radikal.com.tr/129086012908601

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  _bir ts_ - burak akif

  taraftarı olarak kale arkasında bulunan o taraftarlara en asil duygularımı sunuyorum. hangi maç, hangi skor oyuncunun o halinden veya allah korusun daha vahim olabilecek olanından önemli ve değerli. tamam son bir kaç yıldır yapılan aleni yüzsüzlükler yok değil fakat hiçbir durum bu olayı meşrulaştırmaz.