Trabzon'da sakatların son durumu

Trabzon'da sakatların son durumu
Trabzon'da sakatların son durumu
Spor Toto Süper Lig'de Cuma sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak Trabzonspor, hazırlıklarına bir günlük izinin ardından başladı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, teknik sorumlu Hami Mandıralı yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana sakatlıkları nedeniyle Sivasspor maçı kadrosunda yer almayan Florent Malouda, Adrian Mierzejewski ve Gustavo Colman takımla çalışmalara katıldı.

Paulo Henrique, Emre Güral ve Jose Bosingwa antrenmanda yer almadı. Sakatlığı nedeniyle Kasımpaşa maçında forma giyemeyecek olan Henrique'nin izin alarak yeni doğan çocuğunu görmek için ülkesi Brezilya'ya gittiği bildirildi. Kalp rahatsızlığı geçiren Emre Güral'ın ise kontrol için Ankara 'ya gittiği, kontrolünün ardından kente dönerek antrenmanlara başlanmasının beklendiği belirtildi. Bosingwa'nın da izin alarak İstanbul 'a gittiği sabahki çalışmaya yetişemediği için öğleden sonra yardımcı antrenör eşliğinde tek başına bir çalışma gerçekleştireceği öğrenildi.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Teknik sorumlu Hami Mandıralı, antrenman başında Olcan Adın ile görüştü. Mandıralı, çift kale maç sırasında da Yusuf Erdoğan ile görüşerek bu futbolcuya uyarılarda bulundu. (AA)