Trabzon'dan açıklama: Söz konusu değil

Trabzon'dan açıklama: Söz konusu değil
Trabzon'dan açıklama: Söz konusu değil
Trabzonspor Yönetimi, Mustafa Akçay ile yolların ayrılmasının ardından ortaya atılan teknik direktör isimleriyle ilgili bir açıklama yaptı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yollarımızın ayrılmasının ardından, yazılı ve görsel medyada bu görev için birçok isimle görüştüğümüze ilişkin haberler yapılmaktadır. Camianın beklentisini başka yöne çeken ve taraftarımızı yanılgıya düşüren bu tip haberlere itibar edilmemelidir.

Benzer haberler ara transfer döneminde de yapılmış ve sonrasında da, transfer görüşmelerinin gerçekliğine ilişkin bazı suçlamalarla karşı karşıya kalınmıştır. Kulübümüz ara transfer döneminde 5 santrafor ile görüşmüştür. Bafetimbi Gomis, Demba ba, Oscar Cardozo, Papiss Cisse ve Mame Biram Diouf'la temasa geçtik. Bazılarının kulüpleri, bazılarının ise kendileri ile Trabzonspor 'un geleceğini düşünerek maddi konularda anlaşamadık.

Teknik direktör konusunda da yine sayısız isim gündeme gelmektedir. Adı geçen isimlerle temasımız söz konusu değildir. Ancak bu konuya yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Trabzonspor'u hedeflediği başarılara taşıyacak bir teknik adamla en kısa zamanda anlaşma sağlayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

Bu arada Trabzonspor eski teknik direktörü Mustafa Akçay'ın yarın (cuma) 14.30'da TÜFAD Trabzon Şubesi'nde basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı. (DHA)