Trabzon'dan Başbakan'a 'Dünya Lideri' forması

Trabzon'dan Başbakan'a 'Dünya Lideri' forması
Trabzon'dan Başbakan'a 'Dünya Lideri' forması
Başbakan Erdoğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve yöneticilerle görüştü.

DHA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, milletvekilleri Faruk Özak, Aydın Bıyıklıoğlu ve Safiye Seymenoğlu ile birlikte Trabzonspor tesislerini ziyaret etti.

Volkan'a destek, Hacıosmanoğlu'na kınama


Bordo-mavili kulübün Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, tesislerni bahçesinde Başbakan'a, üzerinde Türkçe ve İngilizce olarak ' Dünya Lideri' yazan 53 numaralı Trabzonspor forması takdim etti.

Trabzonspor şeref defterini imzalayan Başbakan Erdoğan, bordo-mavili ekibin Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay ve futbolcularla sohbet etti ve başarı dileğinde bulundu.

"FENERBAHÇE'Yİ, BEŞİKTAŞ'I, GALATASARAY'I ZİYARET ETMEDİM"

Başbakan Erdoğan, kulüpten ayrılırken tesislerin önünde kendisini bekleyen bir grup taraftarın yanında aracını durdurdu. Araçtan inen Başbakan, "Akşamki galibiyetten dolayı sizi tebrik ediyorum. Fair-play anlayışı göstermenizden dolayı ayrıca tebrik ediyorum. Bu birlik ve beraberliğinizi sürdürün" dedi.

Bu sırada bir taraftarın, "Bizim derneğimizi ziyaret etme sözü vermiştiniz" sözü üzerine Başbakan Erdoğan, "Kulübü ziyaret ettim işte. Bugüne kadar birinci derecede Trabzonspor kulübünü ziyaret ettim, ikinci olarak Rizespor'u ziyaret ettim. Fenerbahçeli olduğumu biliyorsunuz. Fenerbahçe'yi ziyaret etmedim, Galatasaray'ı, Beşiktaş'ı da ziyaret etmedim. Size başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Başbakan Erdoğan daha sonra Trabzon Havalimanı'na geçti. Eşi Emine, kızı Sümeyye Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile birlikte ANA uçağı ile saat 21.00'de Ankara'ya hareket etti.

Trabzon-Kukesi biletleri satışta