Trabzon'dan F.Bahçe'yi kızdıracak hamle!

Trabzon'dan F.Bahçe'yi kızdıracak hamle!
Trabzon'dan F.Bahçe'yi kızdıracak hamle!
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan 25 yaşındaki file bekçisi Mert Günok'a 'Bize gel' dedi, olumlu yanıt aldığı iddia edildi.

Bordo-mavili yönetim, Onur Kıvrak'ın sakatlanması ve ardından Fatih Öztürk’ün yaptığı hataların ardından kaleci sorununa çözümü Fenerbahçe ’den buldu.

Ersun Yanal çileden çıktı


Star Gazetesi'nde yer alan habere göre; şu anda Bordo-Mavili takımın başında olan Kanarya’nın önceki çalıştırıcısı Ersun Yanal, eski talebesi Mert Günok’u transfer etmek için harekete geçti. Yanal’ın sözleşmesi sezon sonunda bitecek Mert ile görüştüğü ve onu Trabzonspor ’a kazandırmak için büyük bir çaba harcadığı öğrenildi.

MİLLİ TAKIM İÇİN 'EVET' DEDİ
Volkan Demirel’in yedeği olan ve ara sıra forma şansı bulan Mert’e, Yanal’ın birinci kalecilik sözü verdiği belirtildi. Bordo-Mavili yönetimin sözleşmesi sezon sonu biteceği için bonservis bedeli olmayan Mert’e astronomik teklif sunmaya hazırlandığı kaydedildi.

Yönetim, sıfır bedelle alacağı Mert’e yüksek bir yıllık ücret ödemenin yanı sıra imza parası da verecek. Mert’in teklife, A Milli Takım’da banko oynayabilmek için sıcak baktığı ifade edildi.

Mehmet Ali Aydınlar'dan Mustafa'ya jest