Trabzonspor: 2 - Inter: 1... Mbia dönüyor!

Trabzonspor: 2 - Inter: 1... Mbia dönüyor!
Trabzonspor: 2 - Inter: 1... Mbia dönüyor!
Geçen hafta Trabzon'a gelerek şehri gezen ancak devreye Inter'in girmesi üzerine transferi ertelenen Stephane Mbia, İtalyan kulübü ile anlaşamadı. Hafta içinde ikinci kez Trabzon'a gelecek olan Kamerunlu oyuncunun, resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

RADİKAL - Sportif Direktör Süleyman Hurma tarafından Trabzon’a getirilen ancak daha sonra Inter’in devreye girmesiyle transferi ertelenen Stephane Mbia için bordo-mavili Kulüp tekrar öne geçti. İtalyanlar, Trabzonspor’un Kamerunlu oyuncuya önerdiği yıllık 2.5 milyon Euro ve 1 milyon Euro imza parası seviyesine çıkmadılar. Bu nedenle Mbia, Inter görüşmesinden hayal kırıklığıyla ayrıldı.

TRABZON'A UÇMAYA HAZIR

Taka Gazetesi'nin haberine göre; bazı Avrupa kulüplerinden de teklifler alan Kamerunlu futbolcunun Trabzonspor düzeyinde bir teklifle karşılaşma ihtimaline düşük gözüyle bakılırken, Mbia’nın önümüzdeki sezon bordo-mavili formayı giyme ihtimali yükseldi.

Bu arada Trabzonsporlu yetkililerin Mbia, sevgilisi ve menajerinin Trabzon’a geliş biletlerini aldıkları ortaya çıktı. 29 yaşındaki futbolcunun Pazartesi veya Salı günü Trabzon’da olması bekleniyor.