'Trabzonspor 3-0 hükmen kaybedecekti'

'Trabzonspor 3-0 hükmen kaybedecekti'
'Trabzonspor 3-0 hükmen kaybedecekti'
Trabzonspor-Galatasaray maçında sahaya atılan çakmak, hakem Ali Palabıyık'ın başına isabet etti. Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, bu olay nedeniyle karşılaşmanın tatil edilme riskine dikkat çekti.

RADİKAL - Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol ' programının yorumcusu Ahmet Çakar, Trabzonspor'un 2-1 kazandığı  Galatasaray maçının ardından olay açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'un yıldızı ateş etti!

"İÇİNİZDE BİR ŞEREFSİZ VAR" 

Eski hakem, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın son anlarında orta hakem Ali Palabıyık'ın başına çakmak atılmasını değerlendiriken, "Delikanlı, adam gibi, namuslu, haysiyetli Trabzon taraftarını kenara bırakıyorum. Ey Tarabzonlu, içinizde bir tane şerefsiz var. Trabzonspor nasıl direkten döndü? 2-1 galipken Kendini bilmez bir ahlaksız adam çakmak attı. Ya o çamak plastik değil demir olsaydı, ya hakemin kafası yarılsaydı... Hakem soyunma odasına girecekti. Trabzonspor kazandığı maçı 3-0 kaybedecekti" ifadelerini kullandı.   

O TRİBÜN KAPANIYOR

Öte yandan maçın temsilcileri tarafından rapor edilen bu olay nedeniyle Trabzonspor’a tribün kapatma cezası verileceği öğrenildi. Bu yönde bir karar çıkarsa, 29. hafta Beşiktaş ile oynanacak maçta deniz tarafındaki kale arkası tribüne seyirci alınmayacak.   

Burak Yılmaz çıldırdı! Tribüne kol hareketi