'Trabzonspor 3 yıl şampiyon olamaz'

'Trabzonspor 3 yıl şampiyon olamaz'
'Trabzonspor 3 yıl şampiyon olamaz'
Trabzonspor ile yolları ayrılan teknik direktör Vahid Halilhodzic, bordo-mavili camiayı kızdıracak ifadeler kullandı.

Vahid Halilhodzic, biri Fransız biri de Cezayir basınına olmak üzere iki röportaj verdi. Trabzonspor ile ilgili düşüncelerinin yanı sıra gelecekle ilgili düşüncelerini de açıklayan Boşnak hoca, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yanal'dan Aziz Yıldırım'a mesaj


Skorer.com'da yer alan habere göre; Hallihodzic, "Trabzonspor'da başkan benim arkadaşımdı. Biraraya gelerek konuştuk ve karşılıklı bitirme kararı aldık, dostça ayrıldık. Kendinizi karmaşık bir projenin içinde bulduğunuzda daha fazla zamana ihtiyacınız oluyor. Bu yıl bu takımla şampiyon olmak için getirildim, ama geldiğimde başka bir şey keşfettim. Türkiye 'de Trabzon'un şampiyonluğu umut edebilmesi için en az 3 yıla ihtiyacı olduğunu gördüm. Bu gözlemi daha ilk gün yaptım" dedi.

Tecrübeli çalıştırıcı, "Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Bir kaç gün içinde bir düzine teklif aldım. Bunların içinde Fransa bile vardı. Bu camiada işlerin nasıl yürüdüğünü biliyorum. Gazetecileri çağırarak reklam yapmıyorum. Televizyonlara, birilerine ders vermek için çıkmıyorum. Fransa'da bazı kulüpler bana teklif yaptı. Neden olmasın? Ancak onlara biraz dinleneceğimi söyledim. Zor durumdaki takımların projelerinden biraz bıktım" şeklinde konuştu.

UEFA'dan Trabzonspor'a bir ceza daha