Trabzonspor, 40. yılını kutluyor

Trabzonspor'un kuruluşunun 40. yıldönümü, bugün başlayacak ve üç sürecek etkinliklerle kutlanacak. İlk olarak Ziyabey Sitesi önünde toplanacak olan Trabzonspor camiası...

TRABZON - Trabzonspor'un kuruluşunun 40. yıldönümü, bugün başlayacak ve üç sürecek etkinliklerle kutlanacak. İlk olarak Ziyabey Sitesi önünde toplanacak olan Trabzonspor camiası, Atatürk Alanı'na kadar bir yürüyüş yapacak ve Atatürk Anıtı'na çelenk bırakacak. Daha sonra Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi'nde bir fotoğraf sergisi açılacak. Akşam ise Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri önündeki Yat Limanı'nda kuruluş kokteyli düzenlenecek. Etkinliklerin ikinci gününde sabah kulübün eski başkanları, kurucuları, kurullarını ve herkesin toplu halde katılacağı bir mezarlık ziyareti yapılacak.
Cumartesi günü ise Avni Aker Stadı'nda taraftara açık şölen gerçekleştirilecek. Saat 17.30'da başlayacak stadyum şöleninde Manga, Feluka gruplarının yanı sıra Zeynep Başkan ve Seyfettin Çakıralp da sahne alacak. Şölenin biletleri 2 YTL'den satışa çıkarıldı. Bu arada Trabzonspor'da futbolculara moral yemeği verildi.