'Trabzonspor bir markadır'

Trabzonspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Bordo-Mavili kulübün Türk futbolunda marka olduğunu söyledi. Aybaba şöyle devam etti:
"Trabzon'daki spor potansiyeli Türkiye'nin hiçbir ilinde yok.

ADANA - Trabzonspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Bordo-Mavili kulübün Türk futbolunda marka olduğunu söyledi. Aybaba şöyle devam etti:
"Trabzon'daki spor potansiyeli Türkiye'nin hiçbir ilinde yok. Kadını, genci, çocuğu ve yaşlısı herkes Trabzonspor'un başarılı olması için elinden gelen desteği sağlıyor. Futbol, kentin sosyalitesi ve ekonomisine önemli hareketlilik getirdi." Medyanın, Gökdeniz'in transferini sürekli gündemde tutmasını yadırgadığını belirten Aybaba, "Gökdeniz bir yere gidemez. İki yıllık sözleşmesi olduğu gibi, bizlerin de ona ihtiyacı var. Medyanın 'Gökdeniz gitti, gidecek' şeklindeki haberleri, takımı, taraftarları ve Gökdeniz'i olumsuz etkiliyor. Hiç bir sorun yok. Gökdeniz tercihini bizden yana kullanmıştır" diye konuştu. Tecrübeli hoca, Elazığspor maçıyla ilgili şöyle konuştu: "Son haftalarda iyi bir çıkış yakaladık. Ama bu çıkışın bir anlam ifade etmesi için sahamızda Elazığspor'u da yenmemiz gerekiyor. Rakibin şu anda küme düşme hattında olması hiç bir şey ifade etmez. Elazığspor maçında da ilk dakikadan, son dakikaya kadar her şeyimizi ortaya koymalıyız."
(Spor Servisi)