Trabzonspor-Fenerbahçe maçı için karar tarihi

Trabzonspor-Fenerbahçe maçı için karar tarihi
Trabzonspor-Fenerbahçe maçı için karar tarihi
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Basın Sözcüsü Mete Düren, "PFDK ve Tahkim Kurulu kararı sonrası ilk toplantıda Trabzonspor - Fenerbahçe maçını karara bağlayacağız" dedi.

İSTANBUL - Olaylar nedeniyle hakem Bülent Yıldırım tarafından tatil edilen Trabzonspor – Fenerbahçe maçının karar tarihi belli oldu. Radyospor'a açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Mete Düren, "Federasyon olarak PFDK ve Tahkim Kurulu kararlarını etkilememek için bundan önce kurulların kararının ardından federasyon yönetimi olarak karar verdik. Trabzonspor –Fenerbahçe maçıyla ilgili kararımızı da böyle vereceğiz" diye konuştu.

Trabzonspor'da şok istifa


Düren kesin bir tarih var mı sorusuna, "Önce PFDK ardından verilen kararla ilgili olarak Tahkim Kurulu nihai sonucunu açıklayacak. İki kurulun vereceği kararın arından Futbol Federasyonu'nun yapacağı ilk yönetim kurulu toplantısında tatil edilen Trabzonspor –Fenerbahçe maçıyla ilgili kararımızı vereceğiz. Tahmin ediyorum en geç 15 gün sonra bu kararı veririz" diye yanıt verdi.

Düren, yine tatil edilen ve kararı 1 ay sonra verilen BeşiktaşGalatasaray maçının hatırlatılması üzerine "O zaman kurullar kararını verdikten sonra iki kez federasyon yönetim kurulu toplantısı ertelenmişti. Kurullar karar verdikten sonra ilk toplantı da karar çıkar" şeklinde cevap verdi. (CİHAN)  

Sosyal medyayı sallayan depar

Kuyt: Böyle bir nefret görmedim

Dünyaya rezil olduk!

Şiddet galip futbol tatil!