Trabzonspor-Fenerbahçe maçına Passolig darbesi!

Trabzonspor-Fenerbahçe maçına Passolig darbesi!
Trabzonspor-Fenerbahçe maçına Passolig darbesi!
Passolig uygulaması nedeniyle Avni Aker Stadı'nda ciddi boşluklar göze çarptı, 23 bin kişilik stadın 15 bini doldu.

Trabzonspor taraftarı ile Passolig uygulamasının yıldızı bir türlü barışmadı. Birçok Süper Lig karşılaşmasında etkisini gösteren uygulamanın bordo-mavili taraftarlarca da benimsenmediği dün bir kez daha ortaya çıktı.

'Tüm sorunları hallettiniz de...'


Normal şartlarda daha önceki sezonlarda oynanan birçok Fenerbahçe karşılaşmasında Avni Aker tamamen doluyor, hatta dışarıda taraftarlar kalıyordu. Ancak bu kez tribünlerde boşluklar dikkati çekti. Yönetimin günlerdir yaptığı tüm çağrılara rağmen Avni Aker tam kapasiteye ulaşmadı.

ROSTOV'DA DA BOŞTU

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; sezonun ilk resmi karşılaşması olan Rostov maçında tablo çok daha karamsardı. UEFA Avrupa Ligi gruplarına kalma adına hayati önem taşıyan o mücadelede tribünlerde 5-6 bin dolayında taraftar vardı.

Fenerbahçe maçında bile Avni Aker’in tam dolmaması, bordo-mavili taraftarların Futbol Federasyonu'nun uygulamasına tepkisi olarak algılandı. Trabzonspor Yönetimi’nin bundan sonra tribünleri doldurmak için nasıl bir yol haritası izleyeceği merak konusu oldu.

Halilhodzic'ten Cardozo'ya fırça!

AVNİ AKER'DE BİLETLERE ZAM

FENERBAHÇE MAÇINDA BİLET FİYATLARI: Kale arkası 40, Maraton 60, Kapalı kenar 100, Kapalı orta 120, VIP 200, VIP Özel A-B bin ve VIP Özel C-D-E-F-G-H-I 500 TL
GEÇEN SEZONKİ MAÇTA BİLET FİYATLARI: Kale arkası: 10, Maraton 20, Kapalı kenar 50, Kapalı orta 60, VIP 150, VIP Öze A 2000, VIP Özel C 300 TL.

Volkan Demirel'den Onur'a destek