Trabzonspor golcüsünü getirdi

Trabzonspor golcüsünü getirdi
Trabzonspor golcüsünü getirdi
Trabzonspor, renklerine katmak için bir süredir girişimlerini sürdürdüğü Senegalli forvet Dame N'Doye'yi Trabzon'a getirdi. Sağlık kontrolünden geçirilecek ve son görüşmelerin yapılacağı tecrübeli futbolcuyla bir pürüz çıkmazsa sözleşme imzalanacak.

RADİKAL - Forvet hattını güçlendirmek için uzun süredir arayışlarını sürdüren Trabzonspor, 3 yıl önce de bordo-mavili kulübün kapısından dönen tecrübeli golcü Dame N’Doye'nin transferinde bu kez mutlu sona çok yakın. Hull City kulübü ile anlaşma sağlayan Bordo-mavili yöneticiler, prensipte anlaştığı N’Doye’yi Trabzon’a getirildi. Londra’dan tarifeli uçakla İstanbul ’a gelen Senegalli golcü, sabaha karşı da özel uçakla Trabzon’a getirildi. Bugün transfere ilişkin son detayların görüşülmesi ve Senegalli golcünün kendisini bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Son yıllarda her sezon öncesi Trabzonspor ile adı anılan Dame N’Doye, 3 yıl önce bordo-mavili kulübün kapısından dönmüştü.
Yurt dışında yapılan görüşmelerde prensip anlaşmasına varılmış, dönemin başkanı Sadri Şener’in N’Doye ile çekilen fotoğrafı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılarak transfer duyurulmuştu. Ancak sonrasında çıkan pürüzler nedeniyle bu transfer gerçekleşmemişti. Bu kez Trabzon’a getirilen golcünün transferinde bir sorun çıkmaması halinde bordo-mavililer, 3 yıllık özlemine kavuşmuş olacak. (CİHAN)