Trabzonspor, Hakan Arıkan'ı açıkladı

Trabzonspor, Hakan Arıkan'ı açıkladı
Trabzonspor, Hakan Arıkan'ı açıkladı
Bordo-mavili kulüp, Kayserispor'dan kaleci Hakan Arıkan ile anlaşmaya vardı. Trabzonspor, sezon sonuna kadar kiraladığı Arıkan için Kayserispor'a 550 bin Euro, oyuncuya da 1 milyon 400 bin TL garanti ücret ödeyecek.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den, Borsa İstanbul 'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
"Profesyonel futbolcu Hakan Arıkan'ın, 2014-15 futbol sezonu ikinci yarısı için kulübümüze kiralanması konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Kayserispor Kulübü'ne, kiralama bedeli olarak 550 bin avro ödenecektir. Ayrıca oyuncuya 2014-15 futbol sezonu için 1 milyon 400 bin lira garanti ücret ödenecektir."

RESMİ SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

Hakan Arıkan, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerindeki imza töreninde, kendisini bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Kulüp Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, imza töreninde yaptığı konuşmada, Hakan Arıkan'a başarı dileyerek, "Deneyimli bir kaleciyle anlaşma sağladık. Transfer camiamıza hayırlı olsun" dedi. Tecrübeli file bekçisi ise Trabzonspor gibi büyük bir takımda forma giyeceği için çok mutlu olduğunu söyledi.