Trabzonspor iddialı döndü

Hazırlık çalışmalarını bitirerek kente dönen Bordo - Mavili oyuncular, geçen sezondan daha iyi bir takım olduklarını, birkaç yeni...

TRABZON - Hazırlık çalışmalarını bitirerek kente dönen Bordo - Mavili oyuncular, geçen sezondan daha iyi bir takım olduklarını, birkaç yeni katılımla birlikte zirvenin en güçlü adaylarından biri olabileceklerini iddia ettiler. Mehmet Yılmaz, "Arkadaşlık bağları mükemmel. Çok mücadeleci bir takım olduk. Bir de gol atma konusundaki sıkıntıyı çözdüğümüzde çok zor yenilen ve kolay kazanan bir ekip olarak zirve yarışına damgamızı vururuz" şeklinde konuştu. Gökdeniz Karadeniz ise, "Geçen yıldan çok daha fazla mücadele eden bir takım ortaya çıkardık. Hazırlık maçlarından çok, takımın genel yapısına bakıyorum. Mücadeleyi seven genç bir ekip olduk. Fazla sakatlık sorunumuz da yok. Taraftarlarımızı daha güçlü bir Trabzonspor bekliyor" diye konuştu.
Trabzonspor Başkanı Özkan Sümer, Avni Aker Stadı'nın tel örgülerinin kaldırılması fikrinin kendinden çıktığını ve bunu hayata geçirmek için sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi. Sümer, "Tel örgüler, taraftarı adeta suçlu durumuna düşünüyor. Onları suça da teşvik ediyor. Ama tel örgülerin kaldırılması halinde, kendini suçlu gibi hissetmeyecek futbolseverler çok daha centilmence maç izleyecekler. Biz, yönetim olarak taraftarımıza güveniyoruz. Trabzonspor'un gerçek taraftarı kendisine güvenildiğinde çok daha bilinçli bir örgütlenme içinde hareket ediyor. Bizi haksız eleştirenlere de gereken dersi yine taraftarımız verecektir" diye konuştu. (Spor Servisi)