Trabzonspor kaleci arıyor

Trabzonspor, yeni kaleci arayışlarına hız kazandırırken, Petkoviç'in takası gündeme geldi. Kulüp başkan Özkan Sümer, kaleci Hasan'ın Adanaspor önünde iyi bir performans sergilediğini kaydederek, "Ancak teknik heyet bir kaleciye daha ihtiyacı olduğunu belirtti.

TRABZON - Trabzonspor, yeni kaleci arayışlarına hız kazandırırken, Petkoviç'in takası gündeme geldi. Kulüp başkan Özkan Sümer, kaleci Hasan'ın Adanaspor önünde iyi bir performans sergilediğini kaydederek, "Ancak teknik heyet bir kaleciye daha ihtiyacı olduğunu belirtti. Petkoviç'i takas yoluyla elden çıkarıp, yeni bir file bekçisini renklerimize bağlamak istiyoruz. Eğer olmazsa, başka alternatiflere yöneleceğiz" diye konuştu. Bordo-Mavili yönetim, Adanaspor'un genç file bekçisi Murat Şahin'le görüşmelerini sürdürüyor.
Fenerbahçe maçı öncesi, takımda, Gökdeniz'in önderliğinde bazı futbolcuların paralarını alamadıkları için kampa girmedikleri biçimindeki iddiaları araştırdıklarını da ifade eden Sümer şöyle konuştu: "Gökdeniz'in ifadesi alınıp, sonuç değerlendirilecek. Hiçbir oyuncunun kulübün otoritesine zarar vermeye hakkı yoktur." Başkan Sümer, Fenerbahçe-Elazığspor maçında kendisine yönelik yapılan küfürlere de çok üzüldüğünü vurgulayarak, "Yaptıkları çok çirkin bir davranış. Bunu görmezlikten geliyorum" dedi. (Spor Servisi)