Trabzonspor kongresinde 'silah' uyarısı!

Trabzonspor kongresinde 'silah' uyarısı!
Trabzonspor kongresinde 'silah' uyarısı!
Trabzonspor Kulübü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın yapıldığı Hayri Gür Spor Salonu'nun girişine, "Kongre saonuna silahla girmek yasaktır. Lütfen silahınızı teslim ediniz' yazısı asıldı.

RADİKAL - Bordo-mavili camia, kulübün 50. yılında görevde olacak yeni başkanını seçiyor... Mevcut başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Muharem Usta ve Celil Hekimoğlu'nun aday olduğu kongrede bugün ibra oylaması yarın da başkanlık seçimi yapılacak.

Kongrede herhangi bir olay yaşanmaması için olağanüstü güvenlik tedbirleri alındı. Salonu girenler tek tek x-ray cihazlarından geçerken, 260 özel güvenlik görevlisi ve çok sayıda sivil polis görev aldı. Salon dışında da Çevik Kuvvet ekipleri bekledi.

Trabzonspor'da Cardozo da ayrılıyor!

BORÇ 397 MİLYON LİRA

Denetleme Kurulu üyesi İsmet Keskin, bordo-Mavili kulübün 31 Ekim 2015 tarihi itibariyle Trabzonspor Kulübü Derneği'ne bağlı 6 şirketin kısa vadeli borçlarının 259 milyon 237 bin 453 lira, uzun vadeli borçlarının 193 milyon 840 bin 523 lira, toplam borcunun ise 453 milyon 77 bin 976 lira olduğunu açıkladı. Kulübün kısa vadeli varlıklarının 55 milyon 995 bin 596 lira olduğunu vurgulayan Keskin, kulübün net borcunun ise 397 milyon 82 bin 380 lira olduğunu kaydetti.

HACIOSMANOĞLU YÖNETİMİ İBRA EDİLDİ

Kongre Divan Başkanlığı, yönetimin idari ve mali yönden ibrasını üyelerin oyuna sundu. Tartışmalı geçen sayım sürecinin ardından Divan Başkanı Ahmet Metin Genç, oy çokluğuyla yönetim kurulunun ibra edildiğini açıkladı. Bazi üyeler, oyların sağlıklı bir şekilde sayılmadığını belirterek, kongre divanına tepki gösterdi.

Derneklerin 2016 yılı konsolide ve solo bütçesi oy çokluğuyla kabul edildi, aidat miktarının da aynı şekilde devam etmesi kararlaştırıldı.

"SİLAHLA GİRMEK YASAKTIR"

Hayri Gür Spor Salonu'nun girişine, "Kongre salonuna silahla girmek yasaktır. Lütfen silahlarınızı teslim edin" yazılı uyarı asılması dikkati çekti.

Trabzon'da Hamza Hamzaoğlu şaşkınlığı