Trabzonspor: Kupayı TFF'ye bıraksınlar!

Trabzonspor: Kupayı TFF'ye bıraksınlar!
Trabzonspor: Kupayı TFF'ye bıraksınlar!
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe'ye verilen cezanın CAS tarafından onaylanmasından sonra bir TV kanalının canlı yayınında açıklamalar yaptı...

Radikal.com.tr -  Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu CAS kararının ardından yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

- Bunlar bilinen şeyler zaten bilinmeyenler değil. Yanlış yönlendirmeye çalışanlar oldu ama dünyada da adalet var Türkiye 'de de adalet var. Biz kimseye başvuru yapmayacağız. Ortada bir pislik var. Bu pisliği örtmeye çalışanlar bundan sonra örtemeyeceklerini anlarlar sanırım. Bu pisliği örtmeye çalışanlar bundan sonra umarım bu pisliği örtmeye çalışmazlar.

- Ben Fenerbahçe taraftarına her zaman saygı duyduğumu söyledim. Biz bu kupayı TFF'ye idare ediyoruz derlerse Fenerbahçe taraftarını da zarara uğratan insanlar en azından giderayak bu rezillikten biraz kurtulabilirler.

- Fenerbahçe'yi bu duruma düşürenlerin giderayak onurlu bir yapma şansları var. Kupayı TFF'ye iade ederlerse onurlu bir hareket yaparlar.