Trabzonspor şaştı kaldı!

Trabzonspor şaştı kaldı!
Trabzonspor şaştı kaldı!
Bordo-mavili kulüp, geçtiğimiz sezondan bu yana peşinde olduğu Muhammet Demir için şok bir istekle karşılaştı. Gaziantep Başkanı İbrahim Kızıl'ın, genç hücumcu için 6.5 milyon Euro talep etmesi pazarlıkların başlamadan bitmesine neden oldu.

Yaz transfer döneminin hızlı takımlarından Trabzonspor , devre arasına da müthiş bir giriş yaptı. Savunmaya Uğur Demirok, kaleye Hakan Arıkan’ı transfer eden bordo-mavililer, hücum hattında bombayı patlatmak üzereydi ki Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl’ın Muhammet Demir için 6.5 milyon Euro istemesi, pazarlıkların çıkmaza girmesine neden oldu.

Hakan Arıkan, Trabzonspor'da

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; bu astronomik rakamı duyan Trabzonsporlu kurmaylar, görüşmeleri başlamadan noktaladı ve transferi geçici bir süreliğine rafa kaldırdı. Adı Fenerbahçe ile de anılan 23 yaşındaki golcü futbolcu için Güneydoğu ekibiyle diyalog halinde olan CEO Burak Gürdal da alternatif isimlere yoğunlaştı.

KIZIL KAPIYI KAPATTI

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl yaptığı açıklamada Trabzonspor’dan resmi ağızdan teklif aldığını doğruladı. Kızıl, “Son olarak Trabzonspor camiası oyuncumuzu istedi. Konuyu teknik direktörümüz Okan Buruk ile konuşacağız. Değmeyecek bir paraya oyuncumu asla satmam. Eğer bu boşluğu doldurma durumumuz olursa belki gitmesine izin verebiliriz” dedi.

Müthiş takas! Olcan'a karşılık Yekta