Trabzonspor soyunma odası karıştı!

Trabzonspor soyunma odası karıştı!
Trabzonspor soyunma odası karıştı!
Deplasmanda Torku Konyaspor'a 2-0 yenilen Trabzonspor'da maç sonu yumruklaşmaya varan bir kavga yaşandığı iddia edildi.

Spor Toto Süper Lig 'in 24. haftasında bordo-mavili takım, deplasmanda Torku Konyaspor 'a 2-0 mağlup olurken, maç içinde yaşanan Esteban Alvarado- Muhammet Demir tartışmasının soyunma odasında da devam ettiği ileri sürüldü.

Muhammet-Cardozo değişikliği sırasında tabelada numarasını gören golcü futbolcu, saha kenarına dönerek, “Ben mi?” diye sormuştu. Daha sonra ise hayal kırıklığı içinde ve yavaş hareketlerle kenara gelen Muhammet'e, kaleci Esteban çabuk olması yönünde sert bir dille uyarıda bulunmuştu.

61saat'in haberine göre; ikili arasındaki tartışma maç sonunda da devam etti. İki oyuncunun soyunma odasında yumruklaşmaya kadar varabilecek şekilde tartıştığı, araya giren diğer futbolcular sayesinde olayın önlendiği kaydedildi.

MUHARREM USTA DA ÖĞRENDİ

Başkan Muharrem Usta'nın da olayları öğrendiği ve takım uçağında futbolcuları uyardığı belirtilirken, "Çok üzüldüm. Kesinlikle bu olayın unutulması lazım arkadaşlar. Benim, her şeyi fark ettiğimi siz bilirsiniz. Aile içerisinde arkadaşlığın iyi olmayacağı bir durumu ben şu dakikadan itibaren asla kabul etmiyorum. Bakın olan bitenin her şeyin farkında, bir ağabeyiniz olarak bir başkanınız olarak söylüyorum. Bu maçta biz pozitif işaretler aldık. Şu dakikadan itibaren kimin arasında ne varsa var bitsin. Hiç kimsenin zerre kadar bundan sonra aile içindeki arkadaşlığı zedeleyecek en ufak bir olayını görmek istemiyorum” ifadelerini kullandı.