Trabzonspor tam kadro

Taraftarı önünde bugün oynayacağı Adanaspor maçından üç puanla ayrılmak isteyen Trabzonspor'da, sakat ve cezalı futbolcu bulunmaması teknik kadroyu rahatlattı.

TRABZON - Taraftarı önünde bugün oynayacağı Adanaspor maçından üç puanla ayrılmak isteyen Trabzonspor'da, sakat ve cezalı futbolcu bulunmaması teknik kadroyu rahatlattı. Adanaspor karşısında alacakları galibiyetin kendileri için çok önemli olduğunu belirten teknik direktör Samet Aybaba, "Zor bir maç olacak. Rakibimizin de alt sıralardan kurtulma savaşı verdiğini unutmamalıyız. Bize karşı çok fazla direnecekler" dedi. Aybaba, Adanaspor'un aşırı kapanma ihtimalini göz önünde tutarak futbolcularına,
"Kapanan savunmalara karşı, ortadan duvar paslarıyla rakibi açmak için kanatların da çok iyi kullanılması gerekir. Bu nedenle hücumu kanatlardan çok iyi yapmalısınız" uyarısında bulundu. Adanaspor'daki antrenör değişikliğine de dikkati çeken Aybaba, "Her takım için yeni bir antrenör, yeni bir başlangıçtır. Yılmaz Vural'lı Adanaspor karşı-sında sahada 90 dakika iyi oynamamız gerekecek" diye konuştu.
Karşılaşmanın bilet fiyatları ise, kale arkası 3, maraton tribünü 5, numaralı kapalı ise 15 milyon olarak belirlendi.
(Spor Servisi)