'Trabzonspor var olma sebebim'

'Trabzonspor var olma sebebim'
'Trabzonspor var olma sebebim'
Bordo-mavililerde başarılı performansıyla dikkati çeken Yusuf Erdoğan, Trabzonspor'dan başka bir takım düşünemediğini söyledi.

TRABZON (AA) - Trabzon'un Akçaabat İlçesindeki Yaylacık İlkokulu'nu ziyaret eden Yusuf Erdoğan, burada söyleşiye katılarak minik öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Trabzonspor'a Meksikalı guard


Genç oyuncu, Türkiye 'nin en iyi takımında oynadığını ifade ederek, "Trabzonspor bu ülkedeki en büyük 4 takımdan biri. Burada büyük zaferlere imza atmayı hedefliyorum. Büyüklerim izin verirse ileride Trabzonspor kaptanı gibi yüce bir mevkiye ulaşarak, unutulmaz başarılar yaşamak istiyorum" dedi.

Trabzonspor'dan ayrılmak gibi bir niyetinin olmadığını ifade eden Yusuf Erdoğan, "9 yıldır buradayım ve Trabzon'da olmaktan çok mutluyum. Trabzonspor benim var olma sebebim. Trabzonspor'dan başka bir takım düşünmüyorum" diye konuştu.

HAKAN ŞÜKÜR HAYRANI

Yusuf Erdoğan, yabancı olarak örnek aldığım futbolcunun Bayern Münihli Robben olduğunu belirterek, " Türkiye'de ise Hakan Şükür hayranıyım. Hem futbolculuk hem karakter olarak örnek bir kişiliğe sahip" dedi.

Yusuf, futbola babasının zoruyla başladığını da vurgulayarak, "Babamın zoruyla futbolu seçtim ama daha sonraları futbola aşık olduğumu hissettim, çok sevdim. O yüzden futboldan kopamadım. Küçüklükten beri en büyük arzum futbolcu olmaktı. Allah'a şükür bunu da başardığıma inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Yusuf, söyleşinin ardından okula imzalı bir top hediye etti. Öğrencilerin tek tek fotoğraf çekilip imza almak istediği genç oyuncu, ilgiden dolayı uzun süre okuldan ayrılamadı.

Şenes Erzik için şok iddia


ADRIAN'A MİLLİ DAVET

Trabzonspor'un Polonyalı oyuncusu Adrian Mierzejewski'ye ülkesinin milli takımından davet geldiği bildirildi.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, "Oyuncumuz Adrian Mierzejewski, Polonya Milli Takımı'nın 15 Kasım'da Slovakya ve 19 Kasım'da İrlanda ile oynayacağı dostluk maçları için aday kadroya davet edildi" ifadelerine yer verildi.

Bu arada, bordo-mavili kulüpten yapılan bir başka açıklamada, hafta sonundaki Sanica Boru Elazığspor maçı biletlerinin satışa sunulduğu belirtildi. Kale arkası tribün biletlerinin 20 lira , maraton tribün 25 lira, Kapalı Kenar (A-D-E-H) 50 lira, Kapalı Orta (B-C-F-G) biletlerinin 60 lira olarak belirlendiği kaydedildi.

Trabzonspor'a imza atmaya hazır