Trabzonspor'a ABD'li oyun kurucu

Trabzonspor'a ABD'li oyun kurucu
Trabzonspor'a ABD'li oyun kurucu
Basketbol Ligi'nde sıkıntılı günler geçiren Trabzonspor Medical Park, Amerikalı oyun kurucu Jerome Jerry Randle ile sözleşme imzaladı.

TRABZON - Beko Aliağa Petkim'de forma giyen Amerikalı oyun kurucu Jerome Jerry Randle için düzenlenen imza töreninde açıklama yapan Trabzonspor Medical Park Genel Saymanı Hasan Aktaş, Jerome Jerry Randle'yi kadrolarına kattıklarını açıkladı.

Önemli bir oyuncu aldıklarını belirten Aktaş, "Oyun kurucu pozisyonunda sıkıntımız var. Bu pozisyondaki 3 oyuncumuz da sakatlıkları nedeniyle forma giyemiyor. Aynı pozisyonda görev yapan Tutku Açık'ın da ligin ikinci yarısında aramıza dönmesinin ardından çok daha güçlü bir konuma geleceğiz. Randle, takımımıza hayırlı olsun. Birlikte önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum" dedi.

İmza töreninde konuşan Randle, "Hedefi olan büyük bir kulübe geldim. Önemli hedeflerim var ve Trabzonspor Medical Park forması altında bu hedefleri gerçekleştireceğimize inanıyorum. Taraftarın önüne çıkacağım ilk günü de sabırsızlıkla bekliyorum" diye konuştu. Ömür AVCI (DHA)