Trabzonspor'da 3 yolcu daha!

Trabzonspor'da 3 yolcu daha!
Trabzonspor'da 3 yolcu daha!
Sportif Direktör Süleyman Hurma ile kaleci Onur Kıvrak arasında yaşanan krizin ardından UEFA Avrupa Ligi'ne erken veda eden Trabzonspor'da bir şok daha yaşandı.

Bordo-mavili yönetim, teknik direktör Şota Arveladze'nin raporu doğrultusunda Uğur Demirok, Soner Aydoğdu ve İbrahim Demir ile yolların ayrılmasına karar verdi. Bu karar futbolculara da tebliğ edildi.

UĞUR'U 8 AY ÖNCE GALATASARAY 'IN ELİNDEN ALMIŞLARDI

Trabzonspor, Galatasaray'ın da talip olduğu Uğur Demirok'u, Ocak 2015'te Akhisar Belediyespor'dan transfer etmişti. Bonservisi için 1.5 milyon TL ödenen milli futbolcunun kendisine de 3.5 yıl için toplam 9 milyon 290 bin TL taahhüd edilmişti.

SONER AYDOĞDU 2012'DE TRANSFER EDİLMİŞTİ

Trabzonspor Kulübü, Soner Aydoğdu'yu 2012 yılının yaz döneminde Gençlerbirliği'nden transfer etmişti. Bordo mavililer, 5 yıllık sözleşme imzaladıkları Soner'e toplam 5 milyon 350 bin Euro garanti para ödeyecekti.

İBRAHİM DEMİR ALT YAPIDAN YETİŞTİ

Trabzonspor'un yollarını ayırma kararı aldığı diğer isim olan İbrahim Demir ise bordo mavili kulübün alt yapısından yetişti. 20 yaşındaki kaleci, sportif direktör Süleyman Hurma ile sorun yaşayan Onur Kıvrak'a sosyal medyadan verdiği destekle dikkat çekmişti.