Trabzonspor'da 4 ayrılık daha!

Trabzonspor'da 4 ayrılık daha!
Trabzonspor'da 4 ayrılık daha!
Bordo-mavili kulüp, kaleci İbrahim Demir'i 1461 Trabzon'a, Mehmet Kuruoğlu'nu Adana Demirspor'a, Göksu Alhas'ı da Ankaragücü'ne kiralık gönderirken, kaleci Fatih Öztürk'ün sözleşmesi ise karşılıklı olarak feshedildi.

Trabzonspor Kulübü'nün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği bildirimde, "Profesyonel futbolcumuz İbrahim Demir'in, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar 1461 Trabzonspor'a bedelsiz olarak geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır" ifadesine yer verildi.

KAP'a yaptığı bir başka açıklamada ise "Profesyonel futbolcumuz Mehmet Kuruoğlu'nun, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar, Adana Demirspor'a bedelsiz olarak, geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır" denildi.

Bordo-mavililer, genç oyuncusu Göksu Alhas'ı da Ankaragücü'ne kiralık olarak verdi; profesyonel futbolcumuz Göksu Alhas'ın, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar, MKE Ankaragücü'ne 150 bin lira satın alma opsiyonu ile bedelsiz olarak geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır.

Bordo-mavililerin KAP'a gönderdiği bir başka bildirimde, kaleci Fatih Öztürk'ün sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği belirtildi.