Trabzonspor'da 9 futbolcunun bileti kesildi

Trabzonspor'da 9 futbolcunun bileti kesildi
Trabzonspor'da 9 futbolcunun bileti kesildi
Bordo-mavili yönetim, Douglas ve Esteban'ın menajerlerini Trabzon'a çağırdı, 7 yerli futbolcudan da kulüp bulmasını istedi.

Gelecek sezonun şampiyon kadrosunu şimdiden kurma hesapları yapan Trabzonspor’da yönetim, yaklaşan devre arası transfer dönemi öncesinde kadroda revizyona gitmeye hazırlanıyor. Bordo-mavili ekibin çiçeği burnunda başkanı Muharrem Usta ve kurmayları, kadrodaki şişkinliği gerekçe göstererek teknik direktör Sadi Tekelioğlu’ndan gönderilecekler listesi istedi. Tekelioğlu’nun yönetime sunduğu ve içinde 9 futbolcunun yer aldığı liste, bordo-mavililerde büyük bir temizlik operasyonuna imza atılacağını ortaya çıkardı.

DOUGLAS VE ESTEBAN GİDİYOR

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Sadi Tekelioğlu’nun belirlediği listenin başında, büyük umutlarla transfer edilen Douglas ve Esteban yer alıyor. Kupada kadroya girmekte zorlanan kaleci Esteban ve yönetime ‘oynatmayacaksanız beni gönderin’ mesajı ileten Douglas’ın devre arasında takımdan gönderileceği öğrenildi. Bu sebeple iki oyuncunun menacerleri görüşme için yönetim tarafından Trabzon’a davet edildi.

YERLİLERE KOLAYLIK SAĞLANACAK

Yeni yönetimin affettiği Fatih Atik, Soner Aydoğdu, İshak Doğan, Serdar Gürler ile birlikte yeterli performansı sergileyemeyen Musa Nizam, Deniz Yılmaz, Alper Uludağ için iyi bir teklif gelmesi halinde ya da oyuncuların kendilerine kulüp bulmaları halinde gönderilmelerine yönetim tarafından kolaylık sağlanacağı öğrenildi.