Trabzonspor'da Avrupa endişesi

Trabzonspor'da Avrupa endişesi
Trabzonspor'da Avrupa endişesi
Süper Lig'de Elazığ deplasmanından bir puanla dönen Trabzonspor'da tüm planlar bozuldu.

Deplasmanda Elazığspor ile berabere kalan Trabzonspor , Avrupa kupalarına katılma yolunda yara aldı. Teknik Sorumlu Hami Mandıralı, ligde kalan haftalarda hata yapma şanslarının azaldığını belirterek, "Elazığspor maçında üç puan almayı çok istiyorduk ama başarılı olamadık. Ligde kalan haftalarda eksiklerimizin de dönmesiyle daha çok mücadele eden ve kazanmayı alışkanlık haline getiren bir takım olacağımıza inanıyorum" dedi.

Bu arada yönetim, takımın Avrupa kupaları hedeflerinden kopmaması ve morali artırmak için Pazartesi günü oyunculara ödeme yapmaya hazırlanıyor.

ÖZER PERFORMANSIYLA GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Trabzonspor'un devre arasında Kasımpaşa'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Özer Hurmacı, performansıyla göz kamaştırıyor. Elazığspor karşısında da takımın en etkili isimlerinden olan Özer Hurmacı'yı takım arkadaşları da tebrik etti. Özer, Trabzonspor forması için elinden geleni yaptığı belirterek, "Uzun zamandır bu formanın hayalini kuruyordum. Şimdi kavuştum, bir daha da çıkarmak istemiyorum. Bunun için ve takımımın başarısı için elimden geleni yapıyorum" ifadelerini kullandı.

YEREL GAZETELERDEN HAKEME SERT TEPKİ

Trabzon'dan yayın yapan yerel gazeteler, Elazığspor beraberliğinin ardından maçın hakemine yüklendi. Günebakış Gazetesi, "Trabzon'un tadı yok" başlığını atarken, Trabzonspor'un kaybedilen puanların ardından ligde gerilediğini belirtti. Karadenizin Sesi Gazetesi, "Galibiyete Kalkavan engeli" başlığını atarak, maçın hakeminin Trabzonspor'un net bir penaltısını vermediğini yazdı. Kuzey Ekspres Gazetesi de hakeme yüklenerek, "Fırtınaya hakem freni" başlığını attı.

Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi, "Zor dostum zor" başlığını atarak hem oynanan futbolu hem de hakemin yönetimini eleştirdi. Taka Gazetesi "Habu nasul sessizluk", Karadeniz Gazetesi de "Al gülüm ver gülüm" manşetini kullandı. Türksesi Gazetesi, "Kalkavan Katletti" başlığını atarken, maçın hakeminin yönetiminin skora etki ettiğini ileri sürdü. Yunus Emre SEL (DHA)