Trabzonspor'da Bosingwa şoku

Trabzonspor'da Bosingwa şoku
Trabzonspor'da Bosingwa şoku
Gaziantepspor maçında sakatlanan Bosingwa'dan kötü haber geldi. Portekizli oyuncunun arka adalesinde 1. derecede yırtık tespit edildi.

Bordo-mavili takımın Cumartesi akşamı Gaziantepspor'u 2-1 yendiği maçta sakatlanan Paulo Henrique, Jose Bosingwa ve Yusuf Erdoğan'ın durumları belli oldu.

Trabzon'dan Olcan Adın yanıtı


MR'ı çekilen 3 futbolcudan Bosingwa'nın sağ arka adalesinde 1. derecede yırtık olduğu ortaya çıktı. Portekizli oyuncunun tedavisinin 10 ile 15 gün arasında süreceği, hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Bursaspor maçında oynama ihtimalinin bulunmadığı açıklandı.

SOL DİZİNDE ÖDEM

Yusuf Erdoğan'ın ise sol dizinde ödem tespit edildiği, tedavisine hemen başlandığı, Bursaspor maçında oynamasına engel bir durumunun bulunmadığı bildirildi. Henrique'nin kas ağrılarının da yapılan tedavi sonucu geçtiği belirtildi.

SAVUNMA SIKINTISI

Trabzonspor 'da Mustafa Yumlu'nun kart cezalısı oluşu nedeniyle Bursaspor maçında oynayamayacak olmasının ardından Bosingwa'nın da zorlu deplasmanda görev yapamayacak olması teknik sorumlu Hami Mandıralı'yı sıkıntıya soktu. Hami Mandıralı'nın son haftalarda sağbek olarak oynattığı Caner'i stopere çekerek, sağbek mevkiinde Zeki Yavru'ya görev vermesi bekleniyor.

Trabzonspor Zokora'nın sözleşmesini feshetti


ÖZER HURMACI MÜJDESİ

Trabzonspor'un Eskişehirspor ile oynadığı maçta sakatlanan ve yaklaşık 4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Özer Hurmacı, hızla iyileşiyor. Bir an önce sahalara dönmek isteyen Özer Hurmacı'nın sakatlığının büyük ölçüde geçtiği ve birkaç gün içerisinde takımla birlikte çalışmalara başlayacağı bildirildi.

Özer'in form durumuna göre Bursaspor ile oynanacak olan maçın kadrosuna alınabileceği, ancak hazır olmaması durumunda bir hafta sonra oynanacak Galatasaray ile oynanacak olan maçta forma giyme ihtimalinin oldukça yüksek olduğu belirtildi.

COLMAN'A ONAY ÇIKMADI

Trabzonspor'da dün yapılan görüşmelerin ardından 300 bin Euro 'luk alacağına karşılık sözleşmesi feshedilen Fildişi Sahilli futbolcu Didier Zokora'dan sonra Arjantinli Colman'da yönetimle bir araya geldi. Kadro dışı olan Colman'da yöneticilerden sözleşmesini istedi. Colman'ı özellikle yurt dışından bazı takımlar teklif yaptığı için bonservis bedelsiz bırakmaya yanaşmayan bordo mavili yönetim, Arjantinli oyuncuya sezon sonunda görüşme yapılacağı cevabı verdi. Janko'nun durumunun da sezon sonunda kesinlik kazanacağı belirtildi. Yunus Emre SEL (DHA)

Trabzonspor'un Çakıroğlu kararı