Trabzonspor'da Ersun Yanal krizi!

Trabzonspor'da Ersun Yanal krizi!
Trabzonspor'da Ersun Yanal krizi!
Bordo-mavililerde teknik direktör Ersun Yanal ile transfer konusunda fikir ayrılığı yaşayan Sportif Direktör Süleyman Hurma'nın, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile tecrübeli hocanın tazminat konusunu bile görüştüğü iddia edildi.

Gelecek sezon için transfer çalışmaşarını sürdüren Trabzonspor'da teknik patron Ersun Yanal ile Sportif Direktör Süleyman Hurma arasında, takıma katılması beklenen yeni oyuncular konusunda büyük fikir ayrılığı olduğu ortaya çıktı.

TAZMİNAT BİLE KONUŞULDU

Fanatik'in haberine göre; Başkan İbrahim Hacısomanoğlu'nun, bu krizde Süleyman Hurma tarafına yakın olduğu, takımın yeni sezon hazırlıklarına başlamasına rağmen Ersun Yanal'ın hâlâ Trabzon'a gelmemesinin krizi daha da büyüttüğü belirtildi.

Başkan ile Hurma'nın, Yanal ile yolların ayrılması durumunda tecrübeli teknik adama ne kadar ücret ödeneceğini bile konuştukları öğrenildi.

BAŞKAN TOPU HURMA'YA ATTI

Bugün yaptığı basın toplansıtısında Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimleriyle ilgili fikirlerini açıklayan Hacıosmanoğlu'nun, Ersun Yanal sorusuna "Bunu Süleyman Hurma'ya sorabilirsiniz" yanıtını vermesi, köprülerin atılması olarak yorumlandı.