Trabzonspor'da Fatih Tekke sesleri

Trabzonspor'da Fatih Tekke sesleri
Trabzonspor'da Fatih Tekke sesleri
Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, 3-1 biten Eskişehir maçının ardından yönetim kurulunun kabul etmesi durumunda görevi bıraktığını açıkladı. Bordo-mavili ekipte yeni aday Fatih Tekke...

Sadi Tekelioğlu, Eskişehirspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "Benim görevim seçime kadardı. Ben kulübün adamıyım. 3 maçlık görevimi 2 galibiyetle tamamladım. Fenerbahçe galibiyeti hediye etmek isterdim. 18 yıldır kazanamıyoruz orada. Çok istedim ama olmadı. Yine de 6 puan kazandırdım başımız dik. Yönetimin bundan sonra önü açıktır. Asla zorlamayla görevde kalmam. Yönetim kiminle çalışmak istiyorsa gelsin görüşsün. Ben yerimi ve pozisyonumu biliyorum. Eğer kafalarında varsam olur. Ama kimsenin önüne geçmem. Bu süreçten sonra Yönetim Kurulu özgür bir şekilde görevini yapacaklardır. Ben yönetime istediği uygulamayı yapmaları konusunda önlerini açacağım" ifadelerini kullandı.

Yaşanan bu gelişmenin ardından göreve resmi olarak bugün başlayacak olan yeni başkan Muharrem Usta, teknik direktör konusunda ilk adımını atacak ve kafasında düşündüğü ismi yönetim kurulu ve Sportif Direktör Süleyman Hurma'ya iletecek.

Başkan Usta, yönetim kurulunun ve Süleyman Hurma'nın kabul etmesi halinde, sezon sonuna kadar takımı kulübün efsane isimlerinden Fatih Tekke'ye emanet edecek.